Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новости

5-ий ювілейний день молодого спеціаліста "Твій професійний старт"

5-ий ювілейний день молодого спеціаліста "Твій професійний старт" - це унікальна нагода, ще на етапі навчання, знайти собі напрямок для перспективної кар'єри, яка буде приносити задоволення та гарний заробіток. Цю можливість надала компанія Киевский международный контрактовый ярмарок в рамках проведення виставки ІнтерАгро за підтримки Українського Клубу Аграрного Бізнесу, НМЦ "Агроосвіта" та Агрокар'єра, зібравши цікавих спікерів-практиків з різних процвітаючих компаній та майбутніх перспективних фахівців.

В рамках заходу був проведений ярмарок вакансій, який обєднав в собі більше 25 роботодавців, готових забезпечити цікавою роботою молодих спеціалістів. Кожен з присутніх визначився з майбутнім напрямком своєї дільності завдяки не тільки прикладу ведучих компаній представлених тут, але й осягнувши маштаби виставки ІнтерАгро 2018.

Наши выставки

Agro Animal Show - выставка эффективного животноводства и птицеводства  ЗЕРНОВЫЕ ТЕХНОЛОГИИ - выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве  ФРУКТЫ. ОВОЩИ. ЛОГИСТИКА - выставка высокотехнологичного овощеводства, промышленного садоводства и виноградарства

Widgetkit

  • Logo 3
  • Logo 2
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 4