Кооперація як інструмент покращення якості життя в сільській місцевості

Німецько-український агрополітичний діалог запрошує Вас взяти участь у заході "Кооперація як інструмент покращення якості життя в сільській місцевості".

Захід відбудеться 09.11.2016, з 14.00 до 17.00 на території виставки "ІнтерАГРО 2016", вул. Салютна 2Б, 04111 Київ, пав. 3, зал 3

Детальніше...

Пьотінгер на головній агропромисловій виставці України «Інтер АГРО 2016»

Вже традиційно на площі більше 300 кв м в павільйоні №3 компанія Пьотінгер Україна представить свої новинки та основні флагмани. Представникам молочного бізнесу буде цікаво побачити комбінацію косарок Новакат Х8 з робочою шириною 8,20 м та неймовірною продуктивність до 100 га за зміну, а також прес-підбирач Джумбо 10010Л, що може підібрати, нарізати, перевезти та вивантажити до 400 тонн сінажу за зміну.

Детальніше...

3-й міжнародний семінар «Сучасне птахівництво 2016 - технології, якість та кадри»

Журнал «Сучасне птахівництво» Національного університету біоресурсів і природокористування України (кафедра технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві) за підтримки асоціації «Союз птахівників України» запрошує на ІІІ міжнародний семінар «Сучасне птахівництво 2016 - технології, якість та кадри»

Детальніше...

Інтерактивний майданчик ІнтерАгроДебати-2016

Уперше на виставці ІнтерАГРО-2016 відбудеться запуск масштабного проекту - інтерактивний майданчик «ІнтерАгроДебати». Її організаторами виступають спільно ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та лідери серед аграрних інтернет-видань Latifundist.com і AgroPolit.com.

Детальніше...

Сторінка 1 з 344

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» - це епіцентр інновацій сільськогосподарської техніки та обладнання.

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2014 році виставка ІнтерАГРО вкотре підтвердила свої лідируючі позиції серед агропромислових виставок України та країн СНД.
У роботі виставки взяли участь 294 компанії,
 в тому числі 48 іноземних з 12 країн;
національною експозицією була представлена Франція,
колективною експозицією – Німеччина;
загальна площа виставки склала більше 27 000 кв. м;

виставку відвідали понад 15 000 фахівців з України і країн зарубіжжя.

Тож, запрошуємо ознайомитись з новинками світового та вітчизняного машинобудування, їх технічними характеристиками, особливостями придбання і експлуатації, запропонованими учасниками зі світовим ім’ям на головній агропромисловій виставці України «ІнтерАГРО» 8-11 листопада 2016 року.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства