Nuseed Ukraine – компанія нового типу, що спеціалізується на гібридах соняшнику та сорго

Пропонуємо вам познайомитись ще з одним цікавим учасником ІнтерАгро 2018.

Nuseed Ukraine – компанія нового типу, що має в портфоліо лінійку гібридів соняшнику та сорго.
Насіння американської селекції має високі агрномічні показники завдяки інноваційним рішенням та постійним інвестиціям в наукові дослідження та локальні тестування продукції.

Детальніше...

НОВЫЙ ВЕК спринг

Белорусский производитель «НОВЫЙ ВЕК спринг» специализируется на рынке пружинных изделий для машиностроения с 2011 года.

Предприятие успешно решило проблему импортозамещения пружинных изделий в своей стране. Пружины и пружинные зубья торговой марки «НОВЫЙ ВЕК спринг» сегодня установлены практически на каждой белорусской сельскохозяйственной машине.

Детальніше...

Використання ад’ювантів – запорука успіху у агробізнесі

На виставці ІнтерАгро 2018 компанія Агротека представить надто специфічні, але дуже важливі продукти — ад’юванти. Застосування цих продуктів дозволяє збільшити ефективність агрохімікатів, поліпшити фізичні і хімічні властивості робочих розчинів.

Детальніше...

Як правильно обладнати тваринницький комплекс?

Яку роль відіграє обладнання для ефективного ведення тваринницького бізнесу? Від яких факторів залежить комфорт в приміщенні для утримання? Чому купити устаткування відомого бренду – це лише пів справи, а найважливішим є кваліфікований комплексний підхід до створення тваринницької ферми: від етапу її проектування до обслуговування? І, нарешті, хто може допомогти у забезпеченні усіх вище перелічених факторів у себе на підприємстві?

Детальніше...

Сторінка 1 з 357

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» - це епіцентр інновацій сільськогосподарської техніки та обладнання.

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2016 році виставка ІнтерАГРО вкотре підтвердила свої лідируючі позиції серед агропромислових виставок України та країн СНД.
У роботі виставки взяли участь 346 компанй,
 в тому числі 61 іноземна з 19 країн;
національними експозиціями були представлені Франція, Німеччини ті Ізраїлю
загальна площа виставки склала більше 30 000 кв. м;
виставку відвідали 18 224 фахівця з України і країн зарубіжжя.

Скачати презентацію виставки "ІнтерАГРО 2018"

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства