Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Компанії презентували новинки, які будуть представлені на «ІнтерАГРО 2018»

В рамках «Дня агротехнологій», який був проведений Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» 17 травня 2018, постійні учасники виставки «ІнтерАГРО» продемонстрували в роботі  новинки техніки для передпосівного ґрунтообробітку та посіву.

Причіпна техніка була представлена наступними брендами: Amazone, Case IH, Great Plains, HORSCH, KUHN, LEMKEN, Maschio Gaspardo, Monosem (Агріматко Україна), PÖTTINGER, QUIVOGNE, Väderstad, Unia/Agrisem, Лозовські машини.

Також в роботі були задіяні трактори різної потужності від AGCO, CASE IH, Claas, Massey Ferguson, New Holland.

Окрім представлених експонатів компанії готують ще цілий ряд інноваційних для ринку України технічних та технологічних рішень, які будуть ексклюзивно представлені на виставці «ІнтерАГРО 2018» 30 жовтня – 1 листопада.

Нагадаємо, що «День агротехнологій. Передпосівний ґрунтообробіток та посів» цього року проходив на базі господарства ТОВ «Агро-Регіон» (с. Горобіївка, Бориспільський район, Київська область) та став початком серії заходів з демонстрації передових технологій (передпосівного ґрунтообробітку, посіву, обприскування, осіннього ґрунтообробітку), які проводиться Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу».

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4