Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Експозиція Китаю на виставці ІнтерАГРО 2018: Ваша можливість особисто сказати «Ні хао» виробникам сільськогосподарської техніки із Піднебесної

Якщо Ви давно мріяли придбати сільськогосподарську техніку від китайських виробників, але не наважувались, тому що боялись не зрозуміти інструкцію, написану ієрогліфами, то завдяки міжнародній виставці сільськогосподарської техніки і обладнання ІнтерАГРО 2018 така техніка стає доступнішою. Приходьте у МВЦ з 30 жовтня по 1 листопада та скористайтесь можливістю почути про китайську техніку та обладнання для сільського господарства з перших уст та побачити усе на власні очі.

А зараз традиційно інформація про діяльність учасників експозиції та де їх шукати на виставці.

 

Компанія

Номер стенду

Діяльність

Сайт

 

CHANGZHOU HAN-SUN MACHINERY CO., LTD.

1C323

Виробник косарок, дискових культиваторів, екскаваторів та деревоподрібнювачів.

www.hanmey.com

Jiangsu Yueda Intelligent Agricultural Equipment Co, Ltd.

1A411

Пропонує широкий асортимент тракторів від 16 до 125 кінських сил.

www.jinma-tractor.com/about_1.asp

Jiangsu World Agricultural Machinery Co., Ltd.

1A412

Лідер з продажу комбайнів у Китаї, надійна та якісна робота у заболочених полях, вибір запчастин.

www.worldnyjx.com

JINTAN DIESEL ENGINE CHANGZHOU CO.,LTD.

1C322

Провідний виробник, який спеціалізується на виготовленні дизельних двигунів, дизельних генераторів та водних насосів під брендом Swan.

www.jc-swan.com

Xuzhou KAT Agricultural Equipment Co., Ltd.

1C321

Надійний виробник тракторів та будівельної техніки високої потужності з Китаю. Товарний ряд представлений тракторами потужністю від 100 до 440 кінських сил та екскаваторами-навантажувачами.

www.xzkat.com

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4