Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

В ЗОНІ УВАГИ – Агробізнес!

Фокус-конференція«В ЗОНІ УВАГИ – Агробізнес! Фактори, тенденції, ризики - на що звернути увагу! Гарячі новини!»

Найкращий бій – той, що не відбувся

2018 рік відзначився новими "земельними" війнами, "битвами за врожай", кібер-злочінністю, шахрайством та крадіжками, спробами рейдерських захоплень агробізнесу. Прогалини в управлінні, захисті підприємства та земельного банку, проблеми з податковою та АМКУ, давали підстави "зацікавленим" групам осіб достатньо швидко "віджимати" власність та блокувати роботу аграріїв. 

Всім відомо, що Краще пере пильнувати, ніж недопильнувати!

Тож запрошуємо Вас взяти участь у обговоренні та експертному аналізі законодавчих нововведень, тактики забезпечення безпеки Вашим інвестиціям, "розборі польотів" найпоширеніших помилок та варіантів їх виправлення, врахуємо основне та розставимо пріоритети в рамках Фокус-конференції: В ЗОНІ УВАГИ – Агробізнес! Фактори, тенденції, ризики - на що звернути увагу! Гарячі новини!

Дата проведення: 30 жовтня 2018 року
Час проведення: 11:00 - 15:00
Організатори: Юридична фірма ОМП, Київський міжнародний контрактовий ярмарок.
Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), м.Київ, Броварський пр-т, 15, Конф-зал №7, павільйон № 2, вхід 2А, 2 поверх.

 У програмі заходу (можливі зміни):

 • Новини і новели оренди землі у 2019 році. Перспективи та нові можливості
  1. Як мінятися землею для створення єдиних масивів;
  2. Будьте попереду конкурентів в оформленні землі через сільську раду / ОТГ – нові повноваження;
  3. Лісосмуги, польові дороги і фактичне землекористування: межі фактичного землекористування вже не є управлінською забаганкою, а є обов’язковим фактором безпеки;
  4. Максимальні строки емфітевзису, мінімальні для меліорації;
  5. Чи стало зняття мораторію ближче через рішення ЄСПЛ – який варіант розвитку подій стає найбільш ймовірним;
 • Придбання/продаж та оцінка агробізнесу: фактори, тенденції, на що звернути увагу! 
  1. Оцінка земельного банку очима юриста або життя за турбулентності в агробізнесі
  2. Концентрація: рецепт правильного структурування бізнесу. Розбір помилок
 • Захист агробізнесу! Як не втрапити на гачок рейдерам! Основні випадки і методики «рейдерів» за проміжним результатом 2018 року.
  1. Порушення антимонопольного законодавства: як не стати порушником…і
  2. Тактика та стратегія фіскалів та правоохоронних органів при спробах блокування податкових та банківських рахунків.

Доповідачі:
Кирило Левтеров - партнер аграрної та земельної практик Юридичної фірми ОМП. керівник юридичного департаменту Служби корпоративної безпеки (ВАР)
Ігор Огороднійчук  - партнер аграрної та земельної практик Юридичної фірми ОМП, автор програми по управлінню земельним банком "Наше поле"
Ольга Самойленко – старший юрист Юридичної фірми ОМП, експерт з антимонопольних питань
Сергій Мірошниченко - юрист аграрної та земельної практик Юридичної фірми ОМП

 

УЧАСТЬ ЗА ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ!

Організаційний внесок за участь одного учасника − 1200 грн. (без ПДВ)

Система знижок:

 • спеціальні умови участі у фокус-конференції:
  рання реєстрація до 16.10.18 – знижка 10%
  для постійних клієнтів юридичної фірми "ОМП" - знижка 20% 

Знижки не підсумовуються.

Реєстрація за Посиланням або звертайтеся 38 044 391 3001, 095 497 6605, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Галина Брунь, директор з маркетингу Юридичної фірми ОМП).

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

 • 18 000 професійних відвідувачів;
 • 19 500 відвідувань;
 • 293компанії-експоненти, з них 67 іноземних;
 • 17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;
 • національні експозиції Німеччини та Франції;
 • колективна експозиція Китаю;
 • 30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;
 • 30 000 кв. м експозиційної площі.

 

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

 • Logo 3
 • Logo 2
 • Logo 3
 • Logo 4
 • Logo 4