Social media

JoomFish language selector

Логотип

Новини

Юридичний воркшоп: «АГРОБІЗНЕС 2018: ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ»

 ЮРИДИЧНИЙ ВОРКШОП
АГРОБІЗНЕС 2018: ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ

 Дата:  31 жовтня 2018 року в рамках ділової програми виставки «ІнтерАГРО».
Час проведення: з 09:00 до 13:00.
Місце проведення:  м.Київ, «Міжнародний Виставковий Центр» конференц-зала №4, вхід 1С, пав. №1 (цокольний), Броварський пр-т, 15
Організатори: 
асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», агенція UCABevent та  ЮФ EVRIS.

Мета заходу: фахівці аграрного та земельного права представлять перспективи успішного залучення фінансування аграрних проектів, основні передумови виходу на європейський ринок та побудови довгострокових відносин з європейськими партнерами і розглянуть актуальні питання врегулювання земельних правовідносин.

Питання для обговорення:

  • Фінансування аграрних проектів
  • Приклади успішного залучення інвестицій
  • Вихід на Європейські ринки
  • Побудова довгострокових відносин з європейськими партнерами
  • Актуальні питання земельних правовідносин

Модератор заходу:

Роман Граб, Заступник генерального директора зі взаємодії з органами державної влади, асоціація «Український клуб аграрного бізнесу»

Захід буде цікавим та корисним представникам агробізнесу та іншим зацікавленим особам.  

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА. Для реєстрації у заході, заповніть, будь ласка, реєстраційну форму:

 

Реєстрація

 

З питань участі у заході звертайтеся, будь ласка, до Олександра Радченко:
 (097) 642 18 48, (044) 236 21 10 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ІнтерАГРО - Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання

Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» - це епіцентр інновацій сільськогосподарської техніки та обладнання.

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2016 році виставка ІнтерАГРО вкотре підтвердила свої лідируючі позиції серед агропромислових виставок України та країн СНД.
У роботі виставки взяли участь 346 компанй,
 в тому числі 61 іноземна з 19 країн;
національними експозиціями були представлені Франція, Німеччини ті Ізраїлю
загальна площа виставки склала більше 30 000 кв. м;
виставку відвідали 18 224 фахівця з України і країн зарубіжжя.

Скачати презентацію виставки "ІнтерАГРО 2018"

Наші виставки

Agro Animal Show - виставка ефективного тваринництва та птахівництва  ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ - виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві  ФРУКТИ. ОВОЧІ. ЛОГІСТИКА - виставка високотехнологічного овочівництва, промислового садівництва і виноградарства

Widgetkit

  • Logo 3
  • Logo 2
  • Logo 3
  • Logo 4
  • Logo 4