Шановні колеги, друзі та партнери!
В цей непростий для аграріїв час хочемо розповісти вам про важливу новину по підтримці продовольчої безпеки України та агровиробників. Наші партнери, компанія DroneUA (ТОВ “ДІДЖІ ФЛАЙ”) за підтримки Програми USAID АГРО поновлюють реалізацію Проєкту з популяризації та використання дронів в агробізнесі.
Враховуючи воєнну ситуацію в Україні та труднощі, з якими стикаються аграрії в процесі виконання сезонних робіт, існує гостра потреба у переході до ресурсоощадних технологій. Використання повітряних та наземних дронів-обприскувачів дозволить зменшити операційні витрати та забезпечити вищу ефективність виробництва. Саме в посиленій інтеграції передових технологій, сторони вбачають можливість зміцнити продовольчу безпеку як в межах України, так і на світовому рівні.
Згідно з новими умовами, категорії сільськогосподарських виробників, які можуть брати участь в Проєкті, значно розширені. Окрім мікро-, малих та середніх виробників плодоовочевої продукції, отримати консультації та спеціалізовані послуги дронами-обприскувачами за підтримки Програми USAID АГРО в Україні, зможуть:
- Виробники овочів, фруктів та ягід в промислових масштабах (крім господарств, що займаються промисловим вирощуванням горіхів та червоного винограду для виноробства);
- Господарства, що спеціалізуються на вирощуванні зернових (пшениця, ячмінь, кукурудза, жито, гречка, рис);
- Господарства, що вирощують окремі види олійних культур (соняшник).
Якщо ви цікавитеся використанням дронів-обприскувачів у вашому господарстві, маєте запитання та бажаєте долучитися до Проєкту, прохання заповнити коротку заявку. Експерт DroneUA обов’язково з вами сконстатує та надасть детальну консультацію.
Залишити заявку: https://bit.ly/3MLWgyt
Дізнатися більше про Проєкт та його умови можна за посиланням: https://drone.ua/proekt-usaid-ta-droneua/?lang=uk
Переваги від внесення ЗЗР агродронами:
- значне зменшення витрат палива (до 90%);
- економія води до 95%;
- економія ЗЗР до 30%;
- відсутність технологічних колій;
- оптимізація трудових ресурсів.
Варто нагадати, що в середині квітня Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством оборони України було напрацьовано офіційний механізм залучення військових до погодження робіт з використанням повітряного простору агродронами для проведення сільськогосподарських робіт. Завдяки включенню держави, аграрії отримали можливість використовувати дрони. Тож реалізація Проєкту можлива повною мірою.
Довідкова інформація:
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це п’ятирічна Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що впроваджується компанією Chemonics International.
Мета програми: прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП).
Цілі Програми USAID AГРО: покращення продуктивності та доступу до ринків у цільових ланцюгах доданої вартості, удосконалення функцій підтримки та нормативно-правової бази у аграрному секторі.
Програма USAID АГРО прийняла виклики війни і адаптувала свою діяльність, щоб допомогти реанімувати ланцюги постачання, відновити економічну активність агровиробників, побудувати сильну і життєздатну ринкову систему і забезпечити продовольчу безпеку в Україні та світі.